Lone Ranger 110-104 Maszynki do strzyżenia Lectra

W sezonie zasadniczym NBA Clippers zmierzyli się dziś z Lone Ranger. Ten pierwszy po dwóch zwycięstwach z rzędu uplasował się na czwartym miejscu na Zachodzie, a drugi chwilowo zajął szóste miejsce na Zachodzie po pokonaniu Jazz w ostatnim meczu. Wall i inni przegapili mecz, a Irving zapoczątkował swój debiut.

W grze Lone Ranger objął prowadzenie, aby wejść do stanu i objął prowadzenie. Irving czuł się dobrze i zdobył osiem punktów z rzędu, prowadząc zespół do otwarcia różnicy punktowej do dwucyfrowej. Po zdobyciu 2 punktów Clippers wykorzystali okazję do rozegrania małej kulminacji, aby zmniejszyć różnicę punktową. Pod koniec połowy Mavericks prowadzili 8 punktami;

W drugiej połowie dynamika Clippers w pogoni za punktami trwała nadal, przy najmniejszej różnicy punktowej zabrakło tylko 1 punktu, ale wchodząc w ostatnią kwartę, Mavericks ponownie przejęli inicjatywę i ponownie wyszli na dwucyfrowe prowadzenie. Clippers nie dostali kolejnej szansy w kolejnych meczach. Ostatecznie Lone Ranger pokonał Clippers 110-104, wygrywając passę.